Tafla lodowiska mierzy 600 m2 i jednorazowo mieści około 100 - 120 amatorów jazdy na łyżwach.

Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 - 21.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 11.00 - 18.00  w weekendy poza sezonem. Z powodu wielu nieprzewidywalnych czynników zastrzegamy sobie prawo zmian godzin otwarcia.

Namiot jest oświetlony, dodatkowo wyposażony w kolorowe oświetlenie oraz profesjonalne nagłośnienie, co uatrakcyjnia pobyt na tafli, szczególnie w godzinach wieczornych.

Z rekreacyjnego punktu widzenia jazda na panelach syntetycznych niewiele różni się od ślizgania po naturalnym lodzie, a kilka drobnych różnic przemawia wyłącznie za tego typu rozwiązaniem. Brak ryzyka pomoczenia ubrań przy bezpośrednim kontakcie z nawierzchnią oraz mniejszy poślizg, który ułatwia stawianie pierwszych kroków na łyżwach to tylko dwie z wielu zalet jakie niesie ze sobą lód syntetyczny. Wraz z lodowiskiem udostępniona jest również wypożyczalnia łyżew oraz punkt ostrzenia płóz. Całość znajduje się pod profesjonalnym namiotem co uniezależnia nas od warunków pogodowych, a podnoszone boki namiotu pozwalają cieszyć się piękną pogodą w trakcie korzystania z tafli.

W okresie zimowym przy sprzyjających warunkach atmosferycznych organizujemy również lodowisko naturalne.

Oprócz samego lodowiska oferujemy również możliwość skorzystania z automatów zręcznościowych takich jak: dart's (lotki), cymbergaj, bilard, piłkarzyki.

Na miejscu są również dostępne zimne i ciepłe napoje.